İzm Yazılım Paragraf Android Uygulaması Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası, İzm Yazılım'a ait Paragraf uygulamasına erişim sağlayacak kişilerin (Kullanıcıların) Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası İzm Yazılım'ın Mobil Uygulama kapsamındaki hizmetlerden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve işlenmesine ilişkin hükümleri içermektedir. İzm Yazılım işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Mobil Uygulamasında yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. İzm Yazılım'ın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Mobil Uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Kullanıcıların Mobil Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması yeterli olacaktır.

1. Kullanıcı İzinleri

Uygulamanın özelliklerinin cihaz ile uyumlu çalışabilmesi için Kullanıcı tarafından onaylanması gereken ve onaylanmadan alınmış izinlerdir.

1.1 Kamera Kullanımı ve Galeriye Erişim İzni

Bu izin Kullanıcının cihazının kamera donanımını kullanarak fotoğraf paylaşmasını ve uygulama içerisinden çekilen fotoğrafların cihazda saklanmasını sağlamak için istenir. Kullanım yeri, bir ses dosyası gönderisi paylaşılacağı ve sohbet ederken ses dosyası gönderileceği kısımdır.

2. Verilerin Kullanımı

Kullanıcının kendi onayıyla tarafımızla paylaştığı tüm medya ürünleri veritabanlarımızda ve sunucumuzda barınmakta olup bu ürünler kesinlikle kötü amaçlı kullanılmaz.

3. Hizmet ve Gizlilik Koşulları

İzm Yazılım Mobil Uygulama'da yer alacak ürün ve hizmetlerle ilgili olarak fiyat, promosyon, kampanya ve diğer bilgilerin güncelliği ile ilgili garanti vermemektedir. İşbu Mobil Uygulamada yer alacak, fiyat, ürün, kampanya ve promosyon bilgileri; kişiye, yere ve firmaya göre farklılıklar gösterebileceği gibi İzm Yazılım da Mobil Uygulama'da yer alan bilgilerde önceden bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapma hakkına haizdir.